cowboysew

dot  Saraçlik ve Deri Sanatlari için dikis makinesi

dot   Yelken Imalati ve tamiri için dikis makinesi

dot  Köpek Gögüs Tasmasi için dikis makinesi

dot  Dokuma sapanlar için dikis makinesi

dot  Yasam halatlari Için Dikis Otomatlari

dot  Askeri Malzeme Için Dikis Makinasi

dot  Deri Kanepe Koltuk için Süs dikis makinasi

dot  Çanta Dikis Makinalari en iyi fiyatla

dot  Oto Dösemeci Dekoratif Dikis Makinasi

dot  Is Emniyet Kemerleri için Dikis Makinasi

dot  Spanzet halat Için Dikis Otomatlari

dot  Çadir, Branda ve Tente için Dikis Makinasi

Yelken zikzak dikis makinesi en iyi fiyatla

9518 Çadir-Branda ve yelken zikzak dikis makinesi

Zikzak Extra Kalin Materyaller Için 635mm (Yelken); Igne sogutucusu; Puller çekisi; 5 mm’ye kadar dikis boyu ve 10 mm zigzag genisligi ile çok agir materyallerin güvenli dikimi; Dikis ayaginin altin 12 mm’lik yüksek geçisler mümkün; Esit dikis çekme kuvveti ile agir materyallerin kalin ipliklerle dikislmesi; Yatay çaganozun asiri büyük alt-iplik kapasitesi nedeniyle kalin ipliklerle bile uzun mesafeli dikisler; Dakikalar içerisinde degistirilebilen 4 adet desen kami mevcuttur; Uygulama Alanlari Yelken, çadir, branda ve deri gibi endüstrilerde yapilan zigzag dikisleri.

Videoyu izlemek için tiklayin

9266 Yelken ve parasüt dikis makinasi

12 mm’ye kadar dikis boyu ve 12 mm zigzag genisligi ile çok agir materyallerin güvenli dikimi; Yarim devir çaganoz sistemi ile yüksek dikis kalitesi, maksimum V277 kalinliktaki iplerin kullanimi; Dikis ayaginin altin 20 mm’lik yüksek geçisler mümkün; Esit dikis çekme kuvveti ile agir materyallerin kalin ipliklerle dikislmesi; Yatay çaganozun asiri büyük alt-iplik kapasitesi nedeniyle kalin ipliklerle bile uzun mesafeli dikisler; Uygulama Alanlari Yelken, çadir, branda ve deri gibi endüstrilerde yapilan zigzag dikisleri.

Videolar için tiklayin! from sail loft

9366-12 Yelken zikzak dikis makinesi en iyi fiyatla

Dakikalar içerisinde degistirilebilen 4 adet desen kami mevcuttur; 12 mm’ye kadar dikis boyu ve 12 mm zigzag genisligi ile çok agir materyallerin güvenli dikimi; Yarim devir çaganoz sistemi ile yüksek dikis kalitesi, maksimum V277 kalinliktaki iplerin kullanimi; Dikis ayaginin altin 20 mm’lik yüksek geçisler mümkün; Esit dikis çekme kuvveti ile agir materyallerin kalin ipliklerle dikislmesi; Yatay çaganozun asiri büyük alt-iplik kapasitesi nedeniyle kalin ipliklerle bile uzun mesafeli dikisler; Uygulama Alanlari Yelken, çadir, branda ve deri gibi endüstrilerde yapilan zigzag dikisleri.

Videoyu izlemek için tiklayin

9518-30 Uzun Boyunlu, Igne sogutuculu ve puller çekicili zigzag dikis makinasi(Yelken zik zak dikis makinesi)

Zikzak Extra Kalin Materyaller Için 635mm (Yelken); Igne sogutucusu; Puller çekisi; Dikis ayagina çok yakin noktada konumlandirilmis arka merdane çekis sistemi ile sorunsuz materyal transportu; 5 mm’ye kadar dikis boyu ve 10 mm zigzag genisligi ile çok agir materyallerin güvenli dikimi; Esit dikis çekme kuvveti ile agir materyallerin kalin ipliklerle dikislmesi; Yatay çaganozun asiri büyük alt-iplik kapasitesi nedeniyle kalin ipliklerle bile uzun mesafeli dikisler; Dakikalar içerisinde degistirilebilen 4 adet desen kami mevcuttur; Uygulama Alanlari Yelken, çadir, branda ve deri gibi endüstrilerde yapilan zigzag dikisleri.

Videolar için tiklayin

366-76-12HM Uzun Boyunlu Zikzak dikis Makinasi Extra Kalin Materyaller Için 760mm (Yelken)

HighTex 366-76-12HM yüksek hizlarda basarisini kanitlamis, çok özel bir dikis makinasidir. Zikzak Extra Kalin Materyaller Için 760mm (Yelken);Igne sogutucusu;Puller çekisi; 12 mm’ye kadar dikis boyu ve 12 mm zigzag genisligi ile çok agir materyallerin güvenli dikimi; Yarim devir çaganoz sistemi ile yüksek dikis kalitesi, maksimum V277 kalinliktaki iplerin kullanimi; Dakikalar içerisinde degistirilebilen 4 adet desen kami mevcuttur.

Videolar için tiklayin

FM366EVO: Uzun Kafa Yelken zikzak dikis makinesi -- Italya'da yapildi

FM366EVO yüksek hizlarda basarisini kanitlamis, çok özel bir dikis makinasidir. Zikzak Extra Kalin Materyaller Için 760mm (Yelken);Igne sogutucusu;Puller çekisi; 12 mm’ye kadar dikis boyu ve 12 mm zigzag genisligi ile çok agir materyallerin güvenli dikimi; Yarim devir çaganoz sistemi ile yüksek dikis kalitesi, maksimum V277 kalinliktaki iplerin kullanimi; Dakikalar içerisinde degistirilebilen 4 adet desen kami mevcuttur. Dikis kafasinin altindaki 400 mm genisligindeki çalisma alani ile hacimli materyallerin engelsiz sekilde dikme olanagi. Uygulama Alanlari Yelken, çadir, branda ve deri gibi endüstrilerde yapilan zigzag dikisleri.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletisime geçmekten çekinmeyin info@automatic-sewing.com, tesekkür ederim!
Copyright 2006© cowboysew.com. Her hakki saklidir.